Lütfen bekleyiniz...
Ürünlerimiz

Tavan Vinci

Scroll Down
Tavan Vinci

Tavan vinci fiyatları ve modelleri için hoş geldiniz. Günümüzde tavan vinci kullanım alanları oldukça geniştir. Çeşitli ürünlerin taşınabilmesi adına belirli bir mekanizma dahilinde çalışan sistemdir. Adından anlaşılacağı üzere tavana sabitlenmiştir. İnsan gücüyle taşınamayacak kadar ağır yüklerin kolay bir şekilde taşınabilmesi adına son derece yararlı bir üründür.

 

Tavan Vinçleri

Tavan vinci ihtiyaçlarınıza özel olarak hizmet sunmaya hazırız. Günümüzde tavan vinçleri, birçok endüstriyel işletmede malzeme taşıma, kaldırma işlemlerinde kullanılmaktadır. Tek kiriş vinçler ve çift kiriş vinçler, ihtiyaca göre farklı yük kapasiteleri, çalışma özellikleri sunmaktadırlar. Tavan vinçlerinin fiyatları ve modelleri hakkında detaylar için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tavan Vinci Nedir?

Tavan vinci, bir yapıya veya alana yüksekten erişim sağlamak için kullanılan özel makinelerdir. Genellikle inşaat sektöründe, yüksek binalarda, köprülerde veya diğer büyük projelerde kullanılmaktadır. Tek kiriş vinçler, daha küçük yük kapasiteleri için uygundur. Genellikle hafif yükleri kaldırmak veya yer değiştirmek için kullanılmaktadır. Tavan vinciyse ağır yükleri kaldırmak için daha uygundur. Yüksek iş performansı sağlar. Tavan vinci imalatı ilgili tüm teknik detaylar kusursuz bir şekilde işlenerek tamamlanmaktadır.

Tavan Vinci Fiyatları

Tavan vinci fiyatları, vincin türüne göre değişkenlik göstermektedir. Tavan vinçleri, endüstriyel işletmelerde verimliliği artırmak için önemli bir araçtır. Hangi tip tavan vinçinin kullanılacağı, yük kapasitesi ve çalışma koşullarına bağlı olarak belirlenmektedir. Tek kiriş vinç ve çift kiriş vinç arasındaki farkları anlamak, işletmenizde doğru vinç seçimini yapmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca, tavan vinçleri için kullanılan malzemeler önem arz etmektedir. Genellikle, vinçlerin çelikten yapılmış gövdesi bulunmaktadır. Çeşitli elektrikli veya hidrolik kaldırma sistemleriyle donatılmıştır.

Tek kiriş vinçlerin en büyük avantajı, daha az yer kaplamalarıdır. Bu nedenle, daha küçük işletmeler veya düşük tavanlı depolama alanları için idealdirler. Çift kiriş vinçler ise daha büyük yükleri kaldırabilir ve daha yüksek kaldırma yükseklikleri sağlayabilirler.

Tavan vinçleri, taşıma ve kaldırma işlemlerinde verimliliği artırmak için mükemmel bir çözümdür. Bu, malzemelerin daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. İşletme sahiplerine zaman ve para kazandırır.

Sonuç olarak, işletmeniz için en uygun tavan vinç seçimi yapmak önemlidir. İş yükü kapasitesi, çalışma alanı, kaldırma yüksekliği ve malzeme taşıma gereksinimleri gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Tek kiriş vinçler veya çift kiriş vinçler gibi farklı tipleri araştırmanız önem arz eder. İhtiyaçlarınıza uygun olanını seçmek, işletmeniz için en iyi verimliliği sağlayacaktır. Tavan vinci modellerimiz hakkında detay almak için iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla YÜK daha fazla Güvenlik ...

 • Çift kiriş köprülü gezer vinçlerin kapasitede herhangi bir limiti yoktur. İstenilen kapasitede üretimimiz bulunmaktadır.
 • Çift kirişli tavan vinçleri genellikle irtifa sorunu olmayan ve aks aralığı fazla olan binalarda kullanılmaktadır.
 • Köprü kirişleri DIN ve FEM standartlarına göre ilgili çalışma sınıfına göre en hafif ve en sağlam olacak şekilde optimize edilmektedir.
 • Tek kiriş gezer köprülü tavan vinçlerine nazaran daha fazla kaldırma yüksekliği sağlar.
 • Vinç rayı olarak köprü üzerine dört köşe dolu malzeme yada A tipi ray kullanılmaktadır.
 • Gezer vinç bakım, onarım ve servisi için en az bir kirişte boydan boya bakım platformu vardır.
 • Vinç enerji besleme ve kablo taşıma sistemi genellikle kirişlerin arasına alınarak görüntü kirliliği engellenir.
 • Vinç yürüyüş takımları genellikle raya üstten basarak çalıştığı gibi bir I profil ile tavana asma vinçte yapılabilir.
 • Uzaktan kumanda olan vinçlerde ayrıca kablolu kumanda için platform tarafına bir hat daha kablo taşıma profili döşenir. Bunun yanı sıra sabit veya hareketli vinç kontrol kabini de kullanılabilir.
 • Yük göstergesi istenen vinçlerde aşırı yük için kullanılan loadcellden alınan bilgi bir ekrana taşınarak ihtiyaç karşılanır.
 • Vinç yürüyüş başlıkları yapısı gereği vinç yürüme yollarına ve binaya minimum seviyede yük iletir.
 • . Tavan vinci ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Ürünlerimiz

Diğer Ürünlerimiz

Liftkon

Portal Vinçler

Ağır yük taşımak durumunda kalınan makine, endüstriyel sektörlerinde taşıma, istifleme işlemleri oldukça zordur. Özellikle tonlarca ağırlığı kaldıracak durumda olmayan insan gücü yerine vinçler kullanılır. Portal vinç ihtiyaçlarınız için ulaşabilirsiniz.
Liftkon

Transfer Arabaları

Transfer arabaları genellikle hastanelerde hastaları taşımak, marketlerde raylı sistemler ile ürün taşımak ya da fabrikalarda tonlarca ağırlıkta malzemelerin taşınmasını sağlayan araçlardır.
Liftkon

Pergel Vinçler

Pergel vinç duvara monte edilerek kullanılabildiği gibi ayaklı olarak da tercih edilebilir. Pergel vinç türünün iki çeşidi bulunur. Bunlar: halatlı ve zincirli olan modellerdir.

Liftkon

Tek Kiriş Vinçler

Düşük tavan uzaklıklarına ve kısa eksen açıklıklı tesisler amacıyla uygundur. Taşıma ve istifleme amacıyla hafif , ekonomik ve itimat edilir çözümler sunar. Yatırım masrafları daha düşüktür.
Liftkon

Çift Giriş Vinçler

Düşük tavan uzaklıklarına ve kısa eksen açıklıklı tesisler amacıyla uygundur. Taşıma ve istifleme amacıyla hafif , ekonomik ve itimat edilir çözümler sunar.Yatırım masrafları daha düşüktür.